BHP w miejscu pracy

Temat lubianego BHP, czyli Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest ceniony od wielu lat. Mimo tego, że szkolenia bhp rozpoczynają się stale, nadal dochodzi do wypadków w pracy. W nie wielu zawodach ryzyko wypadkowe jest większe, w wielu niewielkie. Tak było cały czas i mimo najszczerszych chęci pracodawców, jest w takim razie nie do uniknięcia. Jednak, aby być w zgodzie z prawem i mieć spokojne sumienie, każdy pracodawca ma zadanie poddać odpowiedniemu szkoleniu swoich pracowników. Podczas szkoleń z zakresu BHP wykładowcy pokazują bardzo wiele najważniejszego materiału. Mowa jest nade wszystko o:

 • przyczynach wypadków
 • o postępowaniu, gdy tego typu wypadek już się zdarzy
 • o sposobach unikania wypadków na niepewnych stanowiskach pracy
 • o uniemożliwianiu wypadkom
 • przekazywana jest również pouczenie bezpieczeństwa pożarowego

Innowacyjne metody szkolenia w mieście Katowice

Bardzo cudowną metodą są szkolenia on-line. Ich główne atuty, to zróżnicowana cena, a również dostępność dla znacznie większej liczby słuchaczy. Weźmy dla przykładu choćby Chorzów oraz Katowice. Teoretycznie miasta znajdują się blisko siebie. Ale jeżeli firma miałaby swoje oddziały w takich dwóch miastach, nie dałoby się przeszkolić jej pracowników za każdym razem. Przy innowacyjnym szkoleniu w sieci pracodawca ustala termin szkolenia, zbiera własnych pracowników przykładowo w salach konferencyjnych o jednej, umówionej z wykładowcą godzinie. Pozostają włączone komputery z dostępem do internetu i wykładowca rozpoczyna wykład. W tego rodzaju przypadku można przeszkolić parę osób zarówno i to w wielu przeróżnych oddziałach.

Idealne!

Wykładowca rozpoczyna jeden wykład nie wychodząc z własnego gabinetu, a nie parę wykładów w kilku miejscach. Dzięki temu firma zapewniająca propozycje szkoleniowe jest w stanie zaproponować całkowicie niższą cenę i korzystniejsze terminy szkoleń. To samo dotyczy osób nowo zatrudnionych. Osoba szkoląca nie musi dojeżdżać za każdym razem, gdy pracodawca zatrudni nowego pracownika. Nowy pracownik siada przed sprzętem komputerowym, słucha wykładu, ma sposobność zadawać pytania, gdy jest coś dla niego niezbyt dobre. Jest to praktyczne narzędzie, które pomoże pracodawcom zmniejszyć koszty szkoleń BHP. Śmiało należy sobie na tego typu opcję współpracy pozwolić.

Publikacja na: szkolenia bhp Katowice – na stronie http://best-bhp.pl/

label,

About the author

12 komentarzy

 1. Tezeusz 22 października 2018 Reply
 2. Radzisław 23 października 2018 Reply
 3. Rudolf 1 listopada 2018 Reply
 4. Tomasz 2 listopada 2018 Reply
 5. Radosław 4 listopada 2018 Reply
 6. Georgia 7 listopada 2018 Reply
 7. Cezariusz 3 stycznia 2019 Reply
 8. Werner 3 stycznia 2019 Reply
 9. Izajasz 7 stycznia 2019 Reply
 10. Sobiesąd 9 stycznia 2019 Reply
 11. Fryderyk 21 marca 2019 Reply
 12. Bernadeta 26 marca 2019 Reply

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *