Niepowtarzalny garaż

W dzisiejszych czasach wielu z was marzy o wygodnym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w zimowe poranki nie powinniśmy skrobać szyb, czy odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż gwarantuje całkowicie atrakcyjniejsze sposobności, dane jak:

 • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy takiego samochodu.
 • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
  korzystne czynności obsługowe w tego typu garażu mamy możliwość przygotować sami.
 • A więc rzeczywiście oszczędzamy gotówkę mając garaż. Przecież cudowne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego gdy część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy indywidualnie, ta nasza kieszeń z gotówką poszerzy się mocniej. Jednak by garaż był komfortowy powinniśmy wyposażyć go w okna, w jakich zamontujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są też bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domu

To wspaniałe rozwiązanie. Często tego rodzaju garaż mamy sposobność wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu instalujemy markizy i posiadamy niekosztowny i natychmiast wykonany taras. Powinniście tak zaprojektować domek, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na taki wasz taras. Oczywiście w takich oknach trzeba montować żaluzje albo popularne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, trzeba, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Zobacz koniecznie:
rolety Szczecin woj. zachodniopomorskie. Firma lider w handlu plisów, rolet, żaluzji.

label,

About the author

10 komentarzy

 1. Niegomir 21 października 2018 Reply
 2. Festus 2 listopada 2018 Reply
 3. Petronela 3 listopada 2018 Reply
 4. Alina 5 listopada 2018 Reply
 5. Marina 5 listopada 2018 Reply
 6. Herakliusz 3 stycznia 2019 Reply
 7. Estera 10 stycznia 2019 Reply
 8. Marcelina 20 marca 2019 Reply
 9. Epifan 23 marca 2019 Reply
 10. Anastazja 26 marca 2019 Reply

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *