Zdejmowanie klątw i czarów

Klątwa, to niekorzystna energia magiczna nadawana do adresata podczas trafnego obrządku magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś niechętnie życzy i ta niedobrze życząca osoba lub wynajęty przez nią fachowiec wyraża w trafnym rytuale magicznym jej typ, długość trwania, kogo on obowiązuje i jakiej sfery życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, słowem oswobodzenia się od tego gatunku energii powstających z klątw, przeprowadzona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, bowiem tego rodzaju postępowanie może przynieść zwiększenie się wykonania klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest stosownym ratunkiem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają szczególnie osoby, które odnalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i stoją w obliczu rozstania z towarzyszem bądź przewidują, iż współmałżonek odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak istotnie można wyraziście zdefiniować magię miłosną – jako strategia na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest stosownym zwyczajem na pozyskanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś oszukanego, co dalekie jest od miłości a wygląda bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, wbrew jego woli. A jeżeli go nie dostaniemy, należy pozwolić, ażeby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś oczekuje i naturalna miłość, która się nie zakończy, i prawdziwe zadowolenie, które będzie nieziemskie w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obyczaju bądź zaklęcia.

Najmocniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu powstają przeróżne negatywne zdarzenia: dziwne zbiegi okoliczności, sprawy, w których nieprzerwanie ponosimy niekorzyści, także materialne jak i niematerialne, poczucie, iż przez lata trwasz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu wydarzeń, wszelkie dążenia spełzają na niczym, wyszukujesz miłości i stale doświadczasz zawodu. Bywa, iż wszystkie lata istniejemy w takim stanie, uznając, iż tak ma być. Zapewne jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to przewodzenie energią w różnorodnych celach. Jedynie cele mogą być odmienne i możliwość spożytkowania energii. Przyjmuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i manipuluje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie sztuka blokowania innym ludziom, jednak cyklicznie praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Obserwacja, która nieraz umożliwia na zbadanie, czemu nienawidzę tej osoby, czemu wolę jej zaszkodzić, czy mam takie prawo, co z tego wyniknie dla mnie i dla innych? Praktyczne uprawianie magii, to zdolność rozkwitu na każdej realnej platformie etycznej i moralnej również, która na tyle polepsza świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż niekonieczne są jakiekolwiek działania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Ciekawa www strona czarna magia miłosna zobacz koniecznie.

label,

About the author

5 komentarzy

  1. Herbert 22 czerwca 2019 Reply
  2. Dzierżysława 22 czerwca 2019 Reply
  3. Natasza 23 czerwca 2019 Reply
  4. Leonid 24 czerwca 2019 Reply
  5. Alfred 24 czerwca 2019 Reply

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *